Przejdź do treści

Koda Szara Eminencja*PL

hodowlany kocur rosyjski niebieski

Rodowód nr: (PL)FPL LO 156740
rodzice: IC Car Rosa Felina*CZ i Jafa Szara Eminencja*PL
chip nr: 616093900666793
status: kocur hodowlany

Temperament i charakter

Koda Szara Eminencja*PL jest synem Cara i Jafy, bratem Kidy. Przyszedł na świat na początku 2019 r. jako jedno z czterech kociąt. Jest to kocur o wspaniałym temperamencie. Jest spokojny i wyważony. Lubi towarzystwo kotek i chętnie z nimi przebywa, jest typem amanta. Najbardziej upodobał sobie mojego starszego syna. Nie stroni od mizianek i kontaktu fizycznego. Lubi leżenie w poprzek na ramionach. Barankuje głową i zdarza mu się zapomnieć schować język (po tacie). Jest bardzo towarzyski i czuły. Bywa słodką ciapą.

Walory hodowlane

Po tacie odziedziczył fantastyczne grube futro (które niesie w linii); po mamie jasny kolor sierści. Jest smukłym kocurem na wysokich łapach. Ma dobry profil i oko, długi ogon. Frajdę z pozycji wystawowej odziedziczył z pewnością po Carze! “Leży” z prawdziwą gracją i elegancją.

Fundusz Szara Eminencja*PL

Rodowód nr: (PL) FPL LO 230161
rodzice: IC Yason Jasno Solnyshko*RU i Yasmina REGALRUSSIANS
chip nr: 616093901429845
status: kocur hodowlany

Temperament i charakter

Fundusz jest synem Yasminy i Yasona – bratem Mishy i Fortuny. Dostrzegłam jego wyjątkową urodę oraz walory hodowlane i postanowiłam przyjrzeć się mu dłużej zostawiając w hodowli. Funduszek jest przyjaznym i asertywnym kocurem. Bywa, że manifestuje swoje zdanie (czyt. niezadowolenie) miauczeniem, co odziedziczył po swoim tacie. To delikatny chłopak, na którego zaufanie trzeba zapracować ale gdy już da taki kredyt, oddaje się bez reszty, uderzając głową każdą napotkaną dłoń.

Walory hodowlane

To dostojny kocur o cudnej ekspresji. Urzeka mnie jego okrywa włosowa, jasna, gęsta i miękka a także bardzo dobry kolor oka, który dostał w prezencie od mamy, (a który przekazuje dzieciom). Ma też świetny profil i dużo lepiej osadzone i ustawione uszy od taty.